Přihlásit

Výkonný výbor

   JUDr. Jan Lata, Ph.D. – Prezident USZ
Sekce při NSZ v Brně
   Mgr. Petr Hořín – První viceprezident USZ
Ještědská sekce
   Mgr. Dita Havlínová – Viceprezident USZ
Sekce při MSZ v Praze
 Mgr. Jiří Pavlík
Jihočeská sekce
   JUDr. Ondřej Šťastný
Sekce při JA Na Míčánkách
   JUDr. Roman Tibitanzl
Jihočeská sekce
   JUDr. Radim Dragoun, Ph.D.
Severočeská sekce
   Mgr. Vladimír Štěpánek
Krkonošská sekce
   Mgr. Tomáš Foldyna
Sekce při OSZ Břeclav
   JUDr. Drahomíra Lorencová
Plzeňská sekce
   JUDr. Martin Novák
Sekce při JA Na Míčánkách
 JUDr. Adéla Rosůlek 
Pardubická sekce
 Mgr. Monika Oborilová
Sekce při OSZ v Ostravě

 


VÝKONNÉ VÝBORY MINULÝCH LET

2014-2017

z-matula-2014.Matula 2014 Mgr. Zdeněk Matula – Prezident USZ
Středočeská sekce
sarka-legerska_100x128 Mgr. Šárka Legerská – První viceprezident USZ
Podbeskydská sekce
tibitanzl2014 JUDr.Roman Tibitanzl – Viceprezident USZ
Jihočeská sekce
dita-havlinova Mgr. Dita Havlínová 
Sekce při MSZ Praha
horin2014 Mgr. Petr Hořín
Ještědská sekce
miketova2014 Mgr. Šárka Miketová
Sekce při OSZ v Ostravě
stepanek_100x133 Mgr. Vladimír Štěpánek 
Krkonošská sekce
foldyna Mgr. Tomáš Foldyna
Sekce při OSZ v Břeclavi

 

2011-2014

  • JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D., Severočeská sekce – prezidentka Unie
  • Mgr. Petr Nečas, Hradecká sekce – první viceprezident
  • Mgr. Pavel Prygl – Středočeská sekce – viceprezident
  • JUDr. Adam Bašný, Ještědská sekce
  • JUDr. Ivan Bernátek, Ještědská sekce
  • JUDr. Marek Bodlák, Sekce při Justičním areálu Na Míčánkách
  • JUDr. Jan Lata, Ph.D., sekce MSZ Brno a OSZ Brno – venkov
  • Mgr. Šárka Legerská, sekce Podbeskydská
  • JUDr. Anna Maříková, Plzeňská sekce
  • Mgr. Zdeněk Matula, Východomoravská sekce
  • Mgr. Jiří Pavlík, Jihočeská sekce
  • Mgr. Aleš Veselý, Pardubická sekce

2008-2011

  • JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D., Severočeská sekce – prezidentka Unie
  • JUDr. Ivan Bernátek, Severočeská (od 2009 Ještědská) sekce – první viceprezident
  • Mgr. Pavel Prygl, Středočeská sekce – viceprezident
  • JUDr. Adam Bašný, Severočeská (od 2009 Ještědská) sekce
  • Mgr. Dita Havlínová, sekce MSZ Praha
  • Mgr. Petr Klement, sekce při NSZ
  • JUDr. Jan Lata, Ph.D., sekce MSZ Brno a OSZ Brno – venkov
  • JUDr. Anna Maříková, Plzeňská sekce
  • JUDr. Alexandr Pumprla, Hradecká sekce
  • JUDr. Petr Rusín, Jihočeská sekce
  • Mgr. Aleš Veselý, Pardubická sekce

2005-2008

  • JUDr. Petr Cigánek – prezident Unie
  • JUDr. Jaroslava Novotná – první viceprezident
  • Mgr. Martin Omelka – viceprezident
  • JUDr. Iveta Eichlerová
  • JUDr. Věra Linhartová
  • Mgr. Petr Klement
  • JUDr. Jan Pelikán
  • JUDr. Alexandr Pumprla
  • JUDr. Vlastimil Rampula
  • JUDr. Lenka Strnadová
  • Mgr. Romana Strnadová
  • JUDr. Iveta Týcová
  • Mgr. Karel Váňa

2002-2005

  • JUDr. Arif Salichov – prezident Unie
  • Mgr. Rudolf Volek – první viceprezident
  • JUDr. Jaroslava Novotná – viceprezident
  • JUDr. Petr Cigánek
  • JUDr. Iveta Eichlerová
  • Mgr. Vladimír Novák
  • Mgr. Martin Omelka
  • Mgr. Rostislav Poledna
  • JUDr. Vlastimil Rampula
  • JUDr. Lenka Strnadová
  • Mgr. Romana Strnadová
  • JUDr. Jan Pelikán
  • JUDr. Ondřej Šmelhaus

1997-2002

  • JUDr. Ctirad Löffelmann – prezident Unie
  • JUDr. Arif Salichov – viceprezident
  • JUDr. Ivan Bernátek
  • JUDr. Viktor Böhm
  • JUDr. František Fíla
  • JUDr. Milena Hojovcová
  • JUDr. Ludoslava Hurychová
  • JUDr. Jaroslav Mádr
  • JUDr. Zdeněk Mencler
  • JUDr. Jaromír Patočka
  • JUDr. Josef Richtr

1996-1999

  • JUDr. Ctirad Löffelmann – prezident Unie
  • JUDr. Jaroslav Mádr – viceprezident
  • JUDr. Ivan Bernátek
  • JUDr. Viktor Böhm
  • JUDr. Petr Coufal
  • JUDr. Ludoslava Hurychová
  • JUDr. Emil Vodička
  • JUDr. Josef Kredba
  • JUDr. Jaromír Patočka
  • JUDr. Josef Richtr