Přihlásit

Pozvánka na ples Spolku českých právníků Všehrd

Dne 23. února 2019 od 19 hodin se v Obecním domě v Praze koná Právnický ples, tradiční vrchol společenské sezony právnické obce, jehož kořeny sahají až do roku 1870. Ples je pořádán Spolkem českých právníků Všehrd, který minulý rok oslavil 150 let od svého založení. Ples je tradičně pořádán ve spolupráci s Právnickou fakultou Univerzity Karlovy.

Právnický ples je místem pro setkání vrcholných osobností napříč všemi kulturními a společenskými kruhy. Tato jedinečná kulturní akce má také benefiční rozměr – výtěžky z minulých let jsme věnovali na rekonstrukci výtahu “páternoster” v budově fakulty. Letošní případný výtěžek bude věnován na další rozvoj interiéru budovy Právnické fakulty Univerzity Karlovy, který by měla určit připravovaná architektonická soutěž.

Program zahájí ZÁPADOČESKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR Z MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ, který je nejstarším tělesem tohoto typu na našem území.

Druhá část večera ve Smetanově síni bude patřit Orchestru Karla Vlacha, společně zazpívají například PETRA JANŮ, JAN SMIGMÁTOR, DASHA či MARTIN CHODÚR. Celý program naleznete na WWW.PLESPRAVNIKU.CZ.

Budeme se na Vás těšit 23. února 2019 od 19 hodin v Obecním domě v Praze.
Více informací o prodeji lístků na

HTTPS://GOOUT.NET/CS/LISTKY/PRAVNICKY-PLES-2019/ORSD/ A PLES@VSEHRD.CZ.

S úctou a pozdravem,
Spolek českých právníků Všehrd