Přihlásit

Heslo pro přístup do interní části stránek

Členové USZ, kteří nemají dosud heslo pro přístup do interní části stránek nebo jej zapomněli, jej mohou získat pomocí formuláře pro obnovení hesla. Do kolonky “Username or email” zadejte své uživatelské jméno nebo svoji emailovou adresu a ni Vám bude obratem zaslán email s odkazem na nastavení nového hesla. Po kliknutí na odkaz se otevře okno, kde je již uveden návrh náhodného hesla. To můžete akceptovat nebo změnit na vlastní. Po potvrzení hesla se již můžete ihned přihlásit.

Pokud máte problémy s přihlášením i když znáte svoje heslo, je možné, že používáte nesprávné uživatelské jméno. Uživatelským jménem je část Vaší emailové adresy před zavináčem, nikoliv již celá emailová adresa.

Pokud Vám po kliknutí na formulář pro obnovení hesla nepřijde email s odkazem na změnu hesla, je možné, že užíváte jiný email, než ten, který jste sdělili Unii. To je obvyklé zejména, pokud jste změnili pracoviště. V takovém případě je třeba požádat emailem správce webu o změnu údajů.

Nové heslo si můžete nechat zaslat kdykoliv znovu.

Heslo si rovněž můžete změnit. V pravém horním rohu klikněte na své jméno a poté na záložku “profil”. Objeví se stránka s Vaším osobním nastavením. V dolní části klikněte na tlačítko “Generovat heslo”. Objeví se nabídka náhodného hesla, které můžete přepsat vlastním heslem. Pokud je heslo jednoduché, je třeba ještě odkliknout “potvrdit heslo” o řádek níže. Pak už stačí kliknout na modré tlačítko “Aktualizovat profil” a nové heslo je nastaveno. Stejným způsobem můžete nastavit změnu Vašeho emailu.

V případě potíží se obraťte na tajemnici USZ na mail jprokesova@uniesz.cz.